Wie is wie?

Het team

Aeneas De Baets | medewerker projecten en beleid | aeneas.de.baets@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Christopher Bulteel | medewerker ICT en vormgeving |christopher.bulteel@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 11

Eline Cautaerts | medewerker projecten en communicatie |eline.cautaerts@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 15

Laure Demarré | medewerker communicatie en vrijwilligers |laure.demarre@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Liesbet Lauwereys | coördinator beleid en projecten |liesbet.lauwereys@demaakbaremens.org – 03/205 73 13

Lieve De Peuter | medewerker expertisecentrum |lieve.de.peuter@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 14

Marjan Joris | coördinator projecten en financiën |marjan.joris@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 12

Nikki Juten | medewerker administratie en communicatie |nikki.juten@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 10

Raad van bestuur

Heidi Mertes – Voorzitter | Professor bio-ethiek verbonden aan Universiteit Gent

Ignaas Devisch – Ondervoorzitter | Professor ethiek, filosofie en medische filosofie verbonden aan Universiteit Gent en Arteveldehogeschool

Johan Braeckman – Ondervoorzitter| Professor bij vakgroep Wijsbegeerte en Moraalwetenschap verbonden aan Universiteit Gent

Sofie Vercoutere – Penningmeester | Adjunct-directeur at GO! atheneum Mariakerke – praktijkdocent vakgroep Wijsbegeerte en Moraalwetenschap, Universiteit Gent

Guido Pennings | Professor ethiek en bioethiek verbonden aan Universiteit Gent – Lid van het Belgisch Raadgevend comité voor Bio-ethiek

Veerle Provoost | professor empirische onderzoeksmethoden voor ethiek en bio-ethiek verbonden aan Universiteit Gent – coördinator van de special interest group van de European Society of Human Reproduction and Embryology

Chokri Ben Chikha | performer – post-doc onderzoeker KASK en HoGent – artistiek directeur Action Zoo Humain

Jacinta De Roeck | adviseur voor ethische dossiers bij Open Vld

Alexandra Vanvooren | jurist

Frank Stappaerts | Inspecteur N.C.Z – bestuurder van  deMens.nu

Algemene vergadering

De leden van de Raad van Bestuur +

Tess Bertels

Marc Cosyns

Katrien Devolder

Willem Distelmans

André Ghersin

Ann Van Gysel

An Ravelingien

Tony Van Loon

Walter Verraes

Hans Vermeersch

Wouter Wendelen

Je winkelmand is leeg.