Terug naar overzicht

Wie is wie?

Het team

Aeneas De Baets | medewerker projecten en beleid |aeneas.de.baets@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Cassandra Berwouts | medewerker publiekswerking & vrijwilligers |cassandra.berwouts@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Christopher Bulteel | medewerker ICT en vormgeving |christopher.bulteel@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 10

Eline Cautaerts | medewerker projecten en communicatie |eline.cautaerts@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 15

Fien Neirynck | medewerker projecten | fien.neirynck@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Ilona Roesli | medewerker communicatie en projecten | ilona.roesli@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Laure Demarré | medewerker communicatie |laure.demarre@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Liesbet Lauwereys | coördinator en projecten |liesbet.lauwereys@demaakbaremens.org – 03/205 73 13

Lieve De Peuter | medewerker expertisecentrum |lieve.de.peuter@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 10

Marie-Christine Roland | administratief medewerker | marie-christine.roland@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 10

Raad van bestuur

Lynn De Pelsmaeker | patiëntenvertegenwoordiger met ondermeer een passie voor zingeving in de zorg, patiëntenrechten en  drempels in het zorglandschap.

Dirk Lafaut | huisarts en filosoof, als onderzoeker verbonden aan RHEA, het VUB expertisecentrum gender en diversiteit.

Heidi Mertes | professor medische ethiek aan de UGent, en verbonden aan Metamedica en het Bioethics Institute Ghent – specialisatie in de ethiek van de reproductieve geneeskunde, embryonaal stamcelonderzoek, embryo-onderzoek en genetica.

Ilke Montag – voorzitter | raadgever medisch beleid bij Solidaris, arts specialist in de nucleaire geneeskunde.

Veerle Provoost | professor empirische onderzoeksmethoden voor ethiek en bio-ethiek verbonden aan Universiteit Gent – coördinator van de special interest group van de European Society of Human Reproduction and Embryology.

Caroline Van Geyt | fondsenwerver en netwerker in UZ Gent.

Sofie Vercoutere | directeur CLB GO! Gent – praktijkdocent vakgroep Wijsbegeerte en Moraalwetenschap, Universiteit Gent.

Algemene vergadering

De leden van de Raad van Bestuur +

Johan Braeckman

Olivier Costa

Marc Cosyns

Jacinta De Roeck

Ignaas Devisch

Youri Devlaminck

André Ghersin

Annie Hoogstoel

Idelies Philips

An Van der Linden

Tony Van Loon

Je winkelmand is leeg.