Terug naar overzicht

Wie is wie?

Het team

Aeneas De Baets | medewerker projecten en beleid |aeneas.de.baets@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Christopher Bulteel | medewerker ICT en vormgeving |christopher.bulteel@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 11

Eline Cautaerts | medewerker projecten en communicatie |eline.cautaerts@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 15

Laure Demarré | medewerker communicatie en vrijwilligers |laure.demarre@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 13

Liesbet Lauwereys | coördinator en projecten |liesbet.lauwereys@demaakbaremens.org – 03/205 73 13

Lieve De Peuter | medewerker expertisecentrum |lieve.de.peuter@demaakbaremens.org – 03/ 205 73 14

Madelon Gilaude | medewerker publiek |madelon.gilaude@demaakbaremens.org – 03/205 73 15

Raad van bestuur

Heidi Mertes – voorzitter | Professor medische ethiek aan de UGent, en verbonden aan Metamedica en het Bioethics Institute Ghent – specialisatie in de ethiek van de reproductieve geneeskunde, embryonaal stamcelonderzoek, embryo-onderzoek en genetica.

Sofie Vercoutere – penningmeester | adjunct-directeur at GO! atheneum Mariakerke – praktijkdocent vakgroep Wijsbegeerte en Moraalwetenschap, Universiteit Gent

Guido Pennings | professor ethiek en bioethiek verbonden aan Universiteit Gent – Lid van het Belgisch Raadgevend comité voor Bio-ethiek

Veerle Provoost | professor empirische onderzoeksmethoden voor ethiek en bio-ethiek verbonden aan Universiteit Gent – coördinator van de special interest group van de European Society of Human Reproduction and Embryology

Amani El Haddad | sociaal-cultureel werker bij VOEM

Algemene vergadering

De leden van de Raad van Bestuur +

Tess Bertels

Johan Braeckman

Olivier Costa

Marc Cosyns

Jacinta De Roeck

Ignaas Devisch

André Ghersin

Dirk Lafaut

Ilke Montag

Caroline Van Geyt

Ann Van Gysel

Tony Van Loon

Hans Vermeersch

Wouter Wendelen

Je winkelmand is leeg.